Internetovy obchod renesancia.sk
 
 
 
Internetový obchod Renesancia.sk
Renesancia.sk Zoznam dodávateľov
Renesancia.sk Prečítajte si
» Cenník Renesancia.sk
Renesancia.sk Info pre zákazníkov
» Úvodná stránka
» Ako nakupovať
» Obchodné podmienky
» Ochrana osobných údajov
» Kontaktné údaje
Renesancia.sk TOP 10 Bestsellers
01.SUŠIČKA PRÁDLA BEKO DPU 8360 X
Mapa stránok
Možnosti platieb
VISA VISA Electron MasterCard
MasterCard Elektronic Diners Club
- Dobierka (hotovosť)
- Prevodný príkaz
- Platobná karta
Facebook Fans

BEKO DH 8544 CSRX

574,00 €
  
BEKO DH 8544 CSRX
Sušička bielizne

RAPIDRY - SKRÁŤTE ČAS SUŠENIA PODĽA POTREBY
Šikovná funkcia RapiDry skráti čas sušenia až o tretinu vďaka hybridnej technológii sušenia, ktorá kombinuje klasické čerpadlo a špeciálne ohrevné teleso. Čakanie na suchú a čistú bielizeň tak môžete skrátiť nielen pri klasickej bavlne, ale aj so špeciálnymi programami ako je napríklad Sport.
beko
ZVUKOVÉ ZNAMENIE - SAMA OHLÁSI, ŽE JE HOTOVO
Sušičky Beko si samy povedia, kedy je potreba niečo vyprázdniť. Ohlási sa, keď je koniec programu, plný zásobník vody, či keď je nutné vyčistiť filtre. Hlasitosť zvukového znamenia je navyše možné nastaviť tak, ako vám je príjemné.
beko
VNÚTORNÉ OSVETLENIE BUBNA - KONIEC STRATENÝM PONOŽKÁM
Vnútorné osvetlenie bubna je dobrá vychytávka na zabudnuté kúsky prádla. Perfektne osvetlí celý bubon, takže páry ponožiek už budú konečne kompletné.
beko
OTOČENIE OTVÁRANIA DVERÍ - PRISPÔSOBTE SUŠIČKU KÚPEĽNI
Sušičku Beko dáte naozaj kamkoľvek. U viacerých modelov môžete otočiť dvierka a zmeniť ich smer otvárania, takže padnú do každého kúta predsiene či kúpeľne.
beko
AQUAWAVE® BUBON - JEMNÉ A ŠETRNÉ SUŠENIE
Nebojte sa sušiť ani svoje obľúbené tričko! Bubon AquaWave® so svojou špeciálnou štruktúrou povrchu oblečenie šetrne a dokonca aj lepšie usuší tak, aby ste svoje tričko mali na veky vekov.
beko
ECOGENTLE™ - MENEJ ENERGIE, DLHŠIA ŽIVOTNOSŤ
Aby si bielizeň zachovala svoj vzhľad, ale aby bola zároveň dokonale usušená, vybavili sme sériu sušičiek Beko tepelným čerpadlom EcoGentle™. To umožňuje sušenie pri nižších teplotách, postará sa, aby oblečenie nestrácalo svoju farbu a tvar, a navyše spotrebuje menej energie.
beko
MOŽNOSŤ POUŽITIA MEDZIKUSU - SUŠIČKU DÁTE KAMKOĽVEK, TREBÁRS NA PRÁČKU
Sušička šetrí čas aj prácu, o tom niet pochýb. Ale kam s ňou, keď bývate napríklad v garsónke? Jednoducho ju postavte na práčku a zafixujte pomocou medzikusu. Vďaka nemu môžete bez obáv posadiť sušičku s hĺbkou 54 cm aj na práčku s hĺbkou 45 cm a užívať si priestor, v ktorom neprekáža sušiak.
beko
PROGRAM VLNA - TERAZ AJ VLNU MÔŽETE SUŠIŤ V SUŠIČKE
Mohlo by sa zdať, že vlnené veci do sušičky nepatria. Avšak s programom na vlnu, ktorý má certifikát WoolMark® Apparel Care, sušičky Beko usušia aj jemný vlnený svetrík s maximálnou opatrnosťou. Výsledok bude príjemný na dotyk a bez vznikajúcich žmolkov.
beko
AUTOMATICKÝ SYSTÉM PROTI POKRČENIU - UŠETRÍ VÁS ŽEHLENIA
Vieme, že žehlenie je otrava, preto sa vám ho snažíme skrátiť na minimum. Automatický systém proti pokrčeniu bielizne zaistí šetrné otáčanie bubna aj po skončení programu. Takže i keď práve nemáte čas oblečenie zo sušičky vybrať, nemusíte sa báť, že ho potom budete musieť žehliť ako diví.
beko
V SUŠIČKE BEKO SA DÁ SUŠIŤ VŠETKO - USUŠÍ RIFLE, DRES I BLÚZKU
Fámu, že sušička je len na pár vecí, sme prekonali. Sušičky Beko sme vybavili špeciálnymi senzormi, ktoré kontrolujú teplotu sušenia tak, aby s každým typom textílie bolo zachádzané ako potrebuje. Vďaka tomu šetrne usušíte džínsy, jemné tkaniny aj vlnu bez toho, aby došlo k ich vyblednutiu či poškodeniu.
beko
DOKONALÁ FILTRÁCIA VZDUCHU - ĽAHKÉ ČISTENIE BEZ AKROBATICKÝCH VÝKONOV
Pri našich sušičkách nemusíte podávať výkony hodné hadích žien. Sušičky Beko majú totiž všetky filtre vzduchu ľahko prístupné, takže ich bez ťažkostí vyčistíte, za čo vám sušička poďakuje svojou dlhou životnosťou.
beko
MOŽNOSŤ PRIPOJENIA NA ODPAD - NERIEŠTE VYLIEVANIE ZÁSOBNÍKA
Sušička ušetrí plno práce s bielizňou a aby ju nenahradila práca so sušičkou, môžete všetky sušičky Beko pripojiť na odpad. Tým pádom sa zbavíte vylievania zásobníka na kondenzát a sušenie už bude skutočne bez starostí.
beko
LCD DISPLEJ - PRE JASNÝ PREHĽAD A KONTROLU
Aby ste mali prehľad čo sa deje, sú sušičky Beko vybavené LCD displejom. Ten prehľadne ukazuje informácie napríklad o nastavení suchosti prádla, alebo či je plný zásobník na kondenzát, takže v tom budete mať hneď jasno.
beko
DETSKÝ ZÁMOK - NECH SA DETI HRAJÚ
Pokiaľ máte v domácnosti malé deti, asi viete, aké lákavé sú pre ne gombíky všetkých spotrebičov. Preto sú sušičky Beko vybavené detským zámkom. Zabráni prenastaveniu programu v priebehu sušenia a vy sa nemusíte báť, že sa jemné odevy začnú sušiť ako prestieradlá.
Fotogaléria

Špecifikácia
SUŠIČKY
Automatický systém proti pokrčeniu bielizne Áno
Farba dverí čierna
Slovenský panel Áno
Držiak na sušenie topánok či vlny možnosť dokúpiť
Energ. trieda A+++
Hĺbka skeletu (cm) 60
Hlučnosť (dB) 66
Kapacita (kg) 8
Možnosť pripojenia na odpad Áno
Otočenie otvárania dverí Áno
Počet programov 16
Spotreba energie (kWh/rok) 176
Vnútorné osvetlenie bubna Áno
Vôňa pre sviežu bielizeň Nie
ROZMERY
Hĺbka (cm) 65.4
Šírka (cm) 60
Výška (cm) 85
Powered by Flixmedia

SUŠIČKA BIELIZNE

LCD displej
Prehľadný LCD displej na sušičkách Beko vám ukáže všetko, čo chcete vidieť. Či už sa jedná o plný zásobníka na kondenzát alebo o nastavení suchosti bielizne, všetko uvidíte jasne a jednoducho.

Elektronický zámok ovládanie
Detský zámok ovládanie zabráni akejkoľvek nechcenej zmene programu v priebehu sušenia.

Nízka spotreba elektriny s EcoGentle ™ tepelným čerpadlom
Inovatívny tepelné čerpadlo EcoGentle ™ v sušičkách Beko sa šetrnejšie postará o vaše oblečenie a zachová farby ako nové. Suší pri nižších teplotách, oblečenie tak bude dokonale usušené, jemné, nezrazenej a nestratí farbu. Navyše spotrebuje menej energie.

Oficiálny partner obmedzeného priestoru
Volumaxx ™ sušičku o hĺbke 54cm môžete, pri použití vhodného medzikusu, postaviť na práčku o hĺbke len 45cm. A akákoľvek sušička Beko sa dá postaviť na práčku Beko o hĺbke 54 cm. Takže sa zmestia do každej domácnosti.

Šetrný program pre vaše vlnené oblečenie
Aj keď váš obľúbený sveter má v sebe diery, rovnako sa obávate dať ho do sušičky. Chcete, aby zostal rovnako príjemný na dotyk a v čo najlepšej kondícii. Našťastie sušičky Beko majú program certifikovaný spoločnosťou WoolMark®, ktorý vysuší vaše jemné oblečenie so starostlivosťou, ktorú si zaslúži. Vďaka certifikácii WoolMark® Apparel Care sa sušičky Beko dokonale postarajú o vaše vlnené oblečenie či už bolo prané ručne alebo v práčke.

Automatický systém proti pokrčeniu bielizne
Sušičky Beko sú vybavené špeciálnou funkciou proti pokrčeniu bielizne. Táto funkcia zaisťuje šetrné otáčanie bubna po skončení programu, vďaka čomu zostane bielizeň neotlačené tak, ako keby ste ho ihneď po skončení programu vytiahli zo sušičky.

Čo všetko môžete sušiť v sušičke Beko?
Sušička Beko je iná. Vďaka špeciálnym senzorom je sušiaci cyklus a teplota sušenia upravená tak, aby bol výsledok sušenia dokonalý a bez poškodenia akéhokoľvek druhu oblečenia. Či už sa jedná o džínsy, kde nezostávajú vlhké švy. Alebo o košele, ktoré nie sú pri správnom použití prístroja, pokrčené. Sušička Beko si perfektne poradí so všetkým. Dokonca aj vlna a jemné tkaniny budú v perfektnom stave, bez vyblednutých farieb a poškodenia. Sušička Beko je ideálnym pomocníkom pre každý deň.

Zvukové znamenie
Tón signalizuje nielen koniec pracieho programu, ale upozorňuje aj na plný zásobník kondenzátu alebo nutnosť vyčistiť filtre. Hlasitosť zvukového znamenia je nastaviteľná, takže vás nebude rušiť.

Vnútorné LED osvetlenie bubna
S vnútorným osvetlením bubna uvidíte všetko vnútri sušičky. LED osvetlenie je úsporné a pritom perfektne osvetlí celý bubon a vám už tak v sušičke nikdy nezostanú ani tie najmenšie kúsky bielizne.

Dokonalé sušenie vďaka prístupným filtrom
Všetky sušičky Beko sú vybavené ľahko prístupnými filtrami vzduchu. Ich čistota je rozhodujúcim faktorom pre správnu funkciu prístroja a jeho dlhú životnosť.

Možnosť pripojenia na odpad
Prečo sa trápiť s vylievaním zásobníka na kondenzát, keď ho sušička môže vypustiť za vás? Jednoducho pripojte sušičku na odpad a užite si bezstarostné sušenia.

Potrebujete otočiť otváranie dverí?
Vybrané modely sušičiek bielizne Beko umožňujú otočenie otváranie dverí. Sušičku tak prispôsobíte potrebám vášho bytu.

Oficiálny partner obľúbených tričiek
Vy a vaše obľúbené tričko ste toho spoločne veľa zažili, obávate sa však aj tak zveriť ho sušičke? S bubnom AquaWave® sa báť nemusíte. Vďaka špeciálnej štruktúre bubna sa vaša bielizeň pri sušení jemne pohybuje bubnom a zároveň sa lepšie usuší. Vaša tričko tak s vami bude na veky vekov.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Automatický systém proti pokrčeniu bielizne: Áno
Farba dverí: čierna
Celková hĺbka vrátane dverí a ovládacích prvkov (cm): 66.5
Český panel: Áno
Držiak na sušenie topánok či vlny: Možno dokúpiť
Energ. trieda: A +++
Hlučnosť (dB): 66
Kapacita (kg): 8
Možnosť pripojenia na odpad: Áno
Otočenie otváranie dverí: Ano
Počet programov: 16
Spotreba energie (kWh / rok): 176
Vnútorné osvetlenie bubna: Áno
Vôňa pre svieži bielizeň: Nie
Rozmery:
Hĺbka (cm): 60
Šírka (cm): 60
Výška (cm): 85
 
 
Dátum pridania: 10.10.2019
Odporúčané produkty
Internetový obchod Renesancia.sk AKTUALITY 5
Info pre zákazníkov

V prípade problémov s registráciou, prihlásením či objednávkou, volajte na telefónne číslo
0903 603 499
,
resp. píšte na
skype: renesancia2 alebo na eMail: obchod@renesancia.sk


AKCIA na prepravné
Prepravné teraz 0,- EUR za ktorýkoľvek tovar -ZDARMA

Renesancia.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Ceny v obchode
sú vrátane DPH
Certifikáty obchodu
Ocenenie Slovak Gold

Kvalita našich služieb bola v roku 1997 ocenená certifikátom SLOVAK GOLD

Objednávam InfoMail
Renesancia.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Renesancia.sk »
TEKA HRB 6100 Smotanová
TEKA HRB 6100 Smotanová
379,00 €
Naši partneri
BEKO
» všetky produkty