Internetovy obchod renesancia.sk
 
 
 
Internetový obchod Renesancia.sk
Renesancia.sk Zoznam dodávateľov
Renesancia.sk Prečítajte si
» Cenník Renesancia.sk
Renesancia.sk Info pre zákazníkov
» Úvodná stránka
» Ako nakupovať
» Obchodné podmienky
» Ochrana osobných údajov
» Kontaktné údaje
Renesancia.sk TOP 10 Bestsellers
01.DRVIČ ODPADOV TEKA TR 50.4 skladom
02.DRVIČ ODPADKOV BLANCO M56 standard – ISE
03.DRVIČ ODPADKOV WASTE MAID MID DUTY 258
Mapa stránok
Možnosti platieb
VISA VISA Electron MasterCard
MasterCard Elektronic Diners Club
- Dobierka (hotovosť)
- Prevodný príkaz
- Platobná karta
Facebook Fans

DRVIČ ODPADKOV ECO MASTER HEAVY DUTY Plus

401,00 €
  
DRVIČ ODPADKOV ECO MASTER HEAVY DUTY Plus
DRVIČ ODPADKOV ECO MASTER HEAVY DUTY Plus

-pre náročných užívatelov

Drvič odpadu EcoMaster HEAVY DUTY PLUS má najväčšiu možnú drviacej komoru, celkové odhlučnenie motora a komory vr. izolačnej výplne a preto sa dobre hodí pre všetky domácnosti.

Prednosti novej modelovej rady:
- Jedinečnosť týchto drvičov spočíva v už zabudovanom mikrospínačmi s pneu-mechanikou priamo v spodnej časti drvičov (nie je teda nutná prídavná spínacia jednotka. Stačí napojiť hadičku priamo do spodnej časti drviča a osadiť tlačidlo do dosky stola, kuchynskej linky či priamo do drezu).
- Jednotlivé komponenty, z ktorých sú drviče zložené, sa vyznačujú vysoko kvalitným technickým a dielenským spracovaním.
- Lopatky sú teraz u všetkých modelov zosilnené - robustný odliatky (plechové zrušené).
- RFI odrušovací filter je už samostatný, nie je zabudovaný do spodného viečka.
- Drviče EcoMaster Plus sa tiež vyznačujú veľmi tichým chodom pri účinných vysokých otáčkach, vďaka ktorým je kuchynský odpad podrvený veľmi rýchlo.
- Celá vnútorná časť drviacej komory má špeciálnu antibakteriálnu úpravu, ktorá tak zabraňuje šíreniu baktérií a zápachu.
- Modely STANDARD a HEAVY DUTY majú teraz silnejšie motory a vyššie výkony ¾ HP (550W).
- Drviče majú nový - elegantnejší dizajn a sú opatrené novými polepy. Štítky sú v českom jazyku.

Drvič kuchynského odpadu EcoMaster HEAVY DUTY PLUS
Odporúčaný pre všetky domácnosti. Optimálne kombinuje všetky parametre a vylepšenia, ktorými dominujú luxusnejšie modely. Oproti lacnejšiemu modelu STANDARD, má najmä väčší a hlbší drviacej komoru, celkové odhlučnenie motora a komory vr. izolačnej výplne.
Súčasťou je tiež odpadové koleno so vstupom pre prípadné napojenie prepadu drezu a vylepšená zátka pre napúšťanie drezu z kvalitnej nerezovej ocele vr. plastového pozdĺžneho úchytu. Povrchová úprava hrdla - brúsený matný nerez.

Súčasti dodávky: Montážny návod

Výkon: 3/4 HP (550 W)
Prúd: 2,25 A
Otáčky: 2700 ot / min
Krútiaci moment: 1,8 Nm
Otvor drezu: ø 9cm (3,5 ")
Objem komory: 1,83 l
Hmotnosť: 4,9 kg
Odhlučnenie: motor a drviaca komora krytom izolačná výplň
Drviace segmenty: nerezová oceľ, zosilnené lopatky
Drviaci prstenec: 36 oblúkových otvorov a výstupkami


Ochrana tepelnou poistkou: pri preťažení alebo zaseknutie drviča preruší napájanie motora; po odstránení závady ide opäť drvič spustiť (zatlačením poistky)

Malý, tvrdo pracujúci pomocník, ktorý sa stará o likvidáciu vzniknutých odpadov. Jeho majitelia nemusia tak často vynášať kôš.

Moderný a praktický prístroj, ktorý Vás zbaví všetkého kuchynského odpadu organického pôvodu.

Drvič odpadu ušetrí Vaše peniaze aj Váš čas a udržuje odpadové potrubie v čistote.

Zvyšky, šupky, odrezky, kosti. Odpad, ktorý vzniká pri príprave jedál a zvyšky, ktoré zostanú po jedle na tanieri tvoria zhruba polovicu všetkých odpadov, ktoré domácnosť produkuje. Navyše sú tieto zvyšky organického pôvodu a nedajú sa v koši dlho skladovať, pretože sa rýchlo kazia, hnijú a plesnivejú. Každodenné vynášanie koša je potom námetom nejedného rodinného konfliktu, pretože k popelnicím sa dobrovoľne nikomu nechce.

Celú nepríjemnosť pritom elegantne rieši drvič odpadu, ktorý možno inštalovať do novej i staršej kuchyne. Obsluha je veľmi jednoduchá a jeho nákup je dobrou a nenákladnú investíciou do Vášho pohodlia. Váš odpadkový kôš zostane čistý ao polovicu menej zaplnený, rovnako ako popolnice. Zvyšky pri príprave jedla Vám už nebudú zaberať toľko potrebné miesto na pracovnej ploche.

Drvič kuchynského odpadu sa upína priamo svojím hrdlom na výtokový otvor drezu. Všetky potravinové odpadky a zvyšky sa jednoducho vhodí do drezu a priebežne sa zhŕňajú priamo do komory drviča, kde sa likvidujú drvením. Drvič rozdrví a rozomelie potravinový odpad na malé čiastočky. Takto spracovaný odpad vychádza spoločne s vodou z drviacej komory odpadovou rúrou, ktorá je napojená na existujúci kanalizačný poriadok. Drvič celkom nahradí pôvodný klasický sifón a prevezme za neho i všetky jeho funkcie. Spúšťame ho len v prípade, že si prajeme drviť. Pokiaľ je drvič vypnutý, neodoberá žiadnu el. energiu. V tejto pokojovej polohe drvič nemení funkčnosť drezu, môžeme ďalej robiť to, na čo sme boli zvyknutí - umývať riad, napúšťať drez vodou, vylievať do drezu vodu, odkladať do neho použitý riad atď. K žiadnym týmto úkonom nie je potreba drvič zapínať.

Nenápadný kamarát, schovaný v skrinke pod drezom, namontovaný miesto sifónu odpadu drezu. Stále hladne čaká, kedy ho zase nakŕmite.
V procese drvenia sa uvoľňuje voda, ktorá je v odpade obsiahnutá. Pretože voda predstavuje až 85% objemu potravinového odpadu, drvič odpadu znižuje celkové množstvo odpadu, ktorý z domácnosti odchádza. Nepatrné čiastočky potravinového odpadu sú potom ľahšie spracovateľné v rozkladných biologických procesoch v úpravniach vôd, septikových nádržiach alebo v prírode. Používanie drviča pozitívne ovplyvňuje životné prostredie. Na miniatúrne čiastočky rozdrvený odpad sa v čističkách odpadových vôd ďaleko lepšie rozkladá, výrazne sa tiež znižuje výskyt hlodavcov v kanalizáciách, pretože táto forma nadrcených odpadkov je pre hlodavce nepožívateľná
 
 
Dátum pridania: 17.09.2014
Odporúčané produkty
Internetový obchod Renesancia.sk AKTUALITY 5
Info pre zákazníkov

V prípade problémov s registráciou, prihlásením či objednávkou, volajte na telefónne číslo
0903 603 499
,
resp. píšte na
skype: renesancia2 alebo na eMail: obchod@renesancia.sk


AKCIA na prepravné
Prepravné teraz 0,- EUR za ktorýkoľvek tovar -ZDARMA

Renesancia.sk Zákaznícky účet 5
E-mail a Heslo
» Zabudol/la som heslo
» Registrácia zákazníka
Ceny v obchode
sú vrátane DPH
Certifikáty obchodu
Ocenenie Slovak Gold

Kvalita našich služieb bola v roku 1997 ocenená certifikátom SLOVAK GOLD

Objednávam InfoMail
Renesancia.sk Najnovšia ponuka Internetový obchod Renesancia.sk »
LIEBHERR GNP 1066
LIEBHERR GNP 1066
590,00 €
Naši partneri
» všetky produkty